Elegantní řešení Vaší
energetické nezávislosti.

Energy ForEver - energie pro Vás

Aktuality

 • Stop fotovoltaice do roku 2020?

  Stop fotovoltaice do roku 2020?

  Prodloužení stop-stavu fotovoltaickým elektrárnám, posvěcení 26% solární daně, konec zelených bonusů pro ostrovní systémy a dotace pro elektrárny, které kromě biomasy spalují i uhlí. Nejen to přináší nový zákon o podpoře obnovitelných zdrojů, na který se snesla vlna kritiky. Co zelené zdroje čeká a nemine?

 • Energy ForEver na výstavě ELECTRON 2011

  Energy ForEver na výstavě ELECTRON 2011

  V rámci doprovodného programu výstavy Electron 2011, vystoupil dne 12.4.2011 ve velkém sále haly 1, areálu PVA Letňany zástupce společnosti Energy ForEver s.r.o. s přednáškou na téma: Inovace a nové trendy ve fotovoltaice, nové technologie a aplikace.

 • Energy ForEver s.r.o. pověřena vedením sekce rozvojových technologií v CZEPHO

  Energy ForEver s.r.o. pověřena vedením sekce rozvojových technologií v CZEPHO

  Na základě jednání společnosti Energy ForEver s.r.o. s předsedou České fotovoltaické průmyslové asociace (CZEPHO) Alešem Spáčilem, ředitelem společnosti Conergy Česká Republika s.r.o., bylo dosaženo dohody, na základě které se naše společnost byla pověřena vedením sekce: Rozvojové technologie ve fotovoltaice, systémy pro akumulaci elektrické energie z obnovitelných zdrojů.

 • Konec STOP-STAVU v Česku? Odloženo!

  Konec STOP-STAVU v Česku? Odloženo!

  Ve čtvrtek 24.3.2011 se v Praze konala ostře sledovaná tisková konference sdružení distributorů energií a ČEPS, na které měl být oznámen termín zahájení připojování obnovitelných zdrojů k distribuční soustavě. Přes některá i velmi optimistická očekávání se prozatím uvolnění stále trvajícího STOP-STAVU připojování fotovoltaických elektráren odkládá na neurčito.

Energy ForEver s.r.o.

Problematika dostupnosti a cen konvenčních zdrojů energií je v posledních letech stále více aktuálnějším tématem. A to jak z hlediska dostupnosti a ceny primárních surovin (uhlí , ropa, zemní plyn), tak z hlediska vlivů nejrůznějších zájmových skupin, které jsou zapojeny v řetězci jejich zpracování a distribuce ke koncovému zákazníkovi. Česká republika nedisponuje  dostatečným množstvím vlastních energetických surovin, je závislá na jejich dovozu ze zahraničí (zejména z Ruska). V souvislosti s nedávnými problémy s tranzitem zemního plynu přes Ukrajinu, které měly fatální následky pro řadu evropských zemí se začalo hovořit rovněž o tzv. energetické bezpečnosti.

Omezení bezprostřední závislosti na konvenčních energetických zdrojích je velkou výzvou budoucnosti.     

A to jak na úrovni objektů pro bydlení, tak na úrovni výrobních podniků či provozoven.

Sofistikované využívání obnovitelných zdrojů energií spolu s realizací energetických úspor a optimalizace spotřeby u energií představuje jednu z hlavních cest, jak omezit Vaši bezprostřední energetickou závislost a tím i finanční náročnost vašeho bydlení či podnikání.

Pokud jsou výše uvedená témata pro Vás aktuální neváhejte nás kontaktovat a my Vám pomůžeme najít optimální řešení Vaší energetické nezávislosti.

 
 
SMA Fronius IBC Regulus