Elegantní řešení Vaší
energetické nezávislosti.

Aktuality

Úvod > Aktuality

 • Stop fotovoltaice do roku 2020?

  07.07.2011

  Stop fotovoltaice do roku 2020?

  Prodloužení stop-stavu fotovoltaickým elektrárnám, posvěcení 26% solární daně, konec zelených bonusů pro ostrovní systémy a dotace pro elektrárny, které kromě biomasy spalují i uhlí. Nejen to přináší nový zákon o podpoře obnovitelných zdrojů, na který se snesla vlna kritiky. Co zelené zdroje čeká a nemine?

 • Energy ForEver na výstavě ELECTRON 2011

  13.04.2011

  Energy ForEver na výstavě ELECTRON 2011

  V rámci doprovodného programu výstavy Electron 2011, vystoupil dne 12.4.2011 ve velkém sále haly 1, areálu PVA Letňany zástupce společnosti Energy ForEver s.r.o. s přednáškou na téma: Inovace a nové trendy ve fotovoltaice, nové technologie a aplikace.

 • Energy ForEver s.r.o. pověřena vedením sekce rozvojových technologií v CZEPHO

  07.04.2011

  Energy ForEver s.r.o. pověřena vedením sekce rozvojových technologií v CZEPHO

  Na základě jednání společnosti Energy ForEver s.r.o. s předsedou České fotovoltaické průmyslové asociace (CZEPHO) Alešem Spáčilem, ředitelem společnosti Conergy Česká Republika s.r.o., bylo dosaženo dohody, na základě které se naše společnost byla pověřena vedením sekce: Rozvojové technologie ve fotovoltaice, systémy pro akumulaci elektrické energie z obnovitelných zdrojů.

 • Konec STOP-STAVU v Česku? Odloženo!

  29.03.2011

  Konec STOP-STAVU v Česku? Odloženo!

  Ve čtvrtek 24.3.2011 se v Praze konala ostře sledovaná tisková konference sdružení distributorů energií a ČEPS, na které měl být oznámen termín zahájení připojování obnovitelných zdrojů k distribuční soustavě. Přes některá i velmi optimistická očekávání se prozatím uvolnění stále trvajícího STOP-STAVU připojování fotovoltaických elektráren odkládá na neurčito.

 • Konec STOP-STAVU v Česku?

  22.03.2011

  Konec STOP-STAVU v Česku?

  Ve čtvrtek 24.3.2011 proběhne tisková konference sdružení distributorů energií a ČEPS, na které by měl být oznámen termín zahájení připojování obnovitelných zdrojů k distribuční soustavě.

 • Energy ForEver s.r.o. na veletrhu Střechy Praha - Solar Praha 2011

  02.02.2011

  Energy ForEver s.r.o. na veletrhu Střechy Praha - Solar Praha 2011

  Na konci ledna tohoto roku jsme se představili našim zákazníkům a obchodním partnerům na veletrhu Střechy Praha - Solar Praha 2011. Ke spoluúčasti na této akci jsme přizvali některé z našich strategických partnerů - společnost WindTronicsEast s.r.o. a Conergy.

 • Poptávkový dotazník FVE

  31.01.2011

  Poptávkový dotazník FVE

  Během chvilky vyplňte Váš záměr stavby Fotovoltaické elektrárny. Na základě Vámi vyplněných údajů Vám zpracujeme cenovou nabídku včetně technické specifikace projektu. Součástí nabídky bude i výpočet návratnosti investice FVE.

 • 26.11.2010

  Informační média a zelený proud

  Napsal mi čtenář,: "Nepište už proboha o tom zdražování elektřiny kvůli solárním elektrárnám. Mám na střeše domu pár solárních panelů a bojím se, že mi při dnešním šílenství někdo vymlátí okna."

 • 10.11.2010

  Změna podpory obnovitelných zdrojů

  Informace týkající se změn státní podpory obnovitelných zdrojů energie - OZE

 
SMA Fronius IBC Regulus