Elegantní řešení Vaší
energetické nezávislosti.

Solární systémy

Úvod > Služby > Solární systémy

Solární systémy pro ohřev vody a přitápění

Ohřev teplé vody

Ohřev vody je jedním z nejstarších způsobů, jak využít energii Slunce. V dnešní době tato technologie nabízí moderní kolektory, ve kterých dochází k přenosu energie slunečního záření a následně je možné získanou energii akumulovat k dalšímu využití. Nejčastější využití solárních systému je na ohřev vody v domácnostech a přitápění.

Dobře navržený solární systém pokryje v běžné domácnosti přibližně 60% spotřeby teplé vody. V tomto spočívá ekonomika tohoto řešení - dochází tak k značné úspoře energie, kterou byste jinak museli k ohřevu spotřebovat (elektřina, plyn).

Společnost Energy ForEver s.r.o. Vám nabízí komplexní služby v této oblasti - poradenství, technický návrh systému, profesionální realizace a údržba. Zajištění administrativy pro získání dotací (např. Zelená úsporám) je samozřejmostí. V oblasti solárních systémů spolupracujeme s výrobci, kteří mají více než desetileté zkušenosti v oboru. Díky tomu dokážeme nabídnout systémy s vynikající vysokou kvalitou, účinností a dlouhou životností.

 
Soleg Regulus